Home Interaktivní tabule ekoTab Interaktivní tabule ekoTAB projection
Interaktivní tabule ekoTAB projection PDF Tisk Email

Interaktivní tabule ekoTAB projection USB 180x120 - interaktivní tabule ekoTAB projection je plnohodnotná interaktivní tabule s magnetickým projekčním povrchem. Aktivní plocha 160x120 cm. Keramický povrch tabule umožňuje popisovat tabuli barevnými fixy a je odolný proti proražení. Tabuli lze umístit na stěnu, zvedací stojan, pylon, lištový systém.

Interaktivní tabule ekoTAB projection USB 300x120 - interaktivní tabule ekoTAB projection je plnohodnotná interaktivní tabule s magnetickým projekčním povrchem. Aktivní plocha 160x120 cm. Keramický povrch tabule umožňuje popisovat tabuli barevnými fixy a je odolný proti proražení. Tabuli lze umístit na stěnu, zvedací stojan, pylon. 

Interaktivní tabule TRIPTYCH  ekoTAB projection USB 300x120 -  první interaktivní tabule, která nabídne vše, co při výuce potřebujete! Interaktivní výuka, projekční plocha, popis fixem i křídou,  použití magnetů, potisk na přání - linky, osnova, libovolně volitelné povrchy křídel - pro popis fixem, křídou, velká psací plocha. Tabuli lze umístit na stěnu, zvedací stojan, pylon.


 

Kód

Název

Rozměr
A x B (cm)

Cena vč. DPH

11 180 120.2101

IAT eko TAB projection USB

180x120

35.880,-

11 300 120.3101

IAT eko TAB projection USB

300x120

41.880,-

25 180 120.2100

IAT TRIPTYCH eko TAB proj. USB

300x120

50.400,-

 

Příklady umístění interaktivních tabulí

Interaktivní tabule TRIPTYCH projection na zvedacím stojanu

POPIS:
Interaktivní tabule TRIPTYCH projection umístěná na zvedacím stojanu. IAT se pohybuje ve vertikálním směru.
Současně s tabulí se pohybuje i dataprojektor s krátkou projekční vzdáleností.


 

 

VÝHODY:
Vhodé pro všechny typy učeben. Použití není omezeno výškou učebny. Práce na tabuli není omezena výškou člověka - při spuštění do dolní pozice dosáhnou na horní okraj i nejmenší žáci. Libovolně volitelné plochy křídel (křída-fix). Mimo interaktivní výuku slouží i jako klasická magnetická tabule pro popis fixem.

NEVÝHODY:
Méně vhodné pro velké posluchárny. Rozsah pohybu tabule není tak velký jako při umístění na zvedací systém PYLON.

 

Interaktivní tabule 300 x 120 na zvedacím systému PYLON

POPIS:
Interaktivní tabule ekoTAB projection zvolené velikosti umístěná na zvedacím systému pylon. IAT se pohybuje ve vertikálním směru.
Současně s tabulí se pohybuje i dataprojektor s krátkou projekční vzdáleností.

 

 

 

VÝHODY:
Dobrý vizuální kontakt i pro větší prostory. Velký rozsah vertikálního pohybu tabule (175 cm). Práce na tabuli není omezena výškou člověka - při spuštění do dolní pozice dosáhnou na horní okraj i nejmenší žáci. Polohu tabule lze přizpůsobit výšce člověka.
Mimo interaktivní výuku slouží i jako klasická magnetická tabule pro popis fixem

NEVÝHODY:
Nelze použít při nízkém stropu pod 2,5m.

 

Interaktivní  tabule na lištovém systému HORIZONT

POPIS:
Interaktivní tabule ekoTAB projection je umístěná na lištovém systému tvořeným závěsnou a opěrnou lištou. IA tabule se pohybuje v horizontálním směru. Současně s tabulí se pohybuje i dataprojektor s krátkou projekční vzdáleností.

 

 

 

VÝHODY:
Možnost umístění tabule po celé délce lištového systému. Na lištový systém lze umístit i jiné komponenty - tabule pro fix nebo pro křídu, flipchart, nástěnku. Mimo interaktivní výuku slouží i jako klasická magnetická tabule pro popis fixem.

NEVÝHODY:
IA tabuli nelze přizpůsobit výšce člověka. Méně vhodné pro velké posluchárny.

 
Copyright © 2019 DTS Petr Stránský. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.